जिल्ला ईन्चार्ज र निर्वाचन क्षेत्रको लागि केन्द्रीय पर्यवेक्षक तोकिएको बारे

जिल्ला ईन्चार्ज र निर्वाचन क्षेत्रको लागि केन्द्रीय पर्यवेक्षक तोकिएको बारे

२०७९ ज्येष्ठ ३१ गते

  1. २०७९ ज्येष्ठ २३ गते केन्द्रीय कार्यकारिणी समितिको बैठकको निर्णयानुसार यसअघिको जिल्ला पदाधिकारीको कार्यकाल २०७९ ज्येष्ठ ३१ गते पूरा हुने भएकोले आगामी जिल्ला पदाधिकारीहरूको चयन नभएसम्मका लागि तपसिल बमोजिम जिल्ला इन्चार्ज तोकिएको छ। आगामी ६-१२ महिनाको सक्रियता, वफादारिता तथा गतिविधिको मूल्याङ्कन गरेर मात्रै जिल्ला पदाधिकारीहरूको मनोनयन वा अधिवेशन मार्फत् चयन गरिनेछ। सो गर्दा ईन्चार्ज/पर्यवेक्षकलाई असहयोग गरेका, पार्टीप्रति अन्तर्घात गरेका र अझै सुधार नदेखाएका तथा कालो सूचीमा रहेका नेता कार्यकर्ताहरूलाई अवसर दिइने छैन।
झापा विजय ताजपुरिया 9823409089
मोरङ बुद्धिराम माझी 9814390348
सुनसरी दुर्गानन्द यादव 9812386771
सप्तरी ममता झा 9852820015
सिरहा विजय कुमार साह 9801545183
धनुषा संजय कुमार साह 9817825494
महोत्तरी कोमल यादव 9804813394
सर्लाही नरेश कुशवाहा 9817810296
रौतहट ललित मल्लिक 9818165930
बारा ओमप्रकाश साह 9815225359
पर्सा श्यामसुन्दर चौरसिया 9811178086
नवलपरासी–बर्दघाटपश्चिम शारदा चौधरी 9817500884
रुपन्देही रामविष्णु प्रसाद लोध 9818023395
कपिलवस्तु सीताराम पटेल 9819490209
दाङ महावीर यादव 9803368125
बाँके प्रहलाद यादव अहिर 9848056603
बर्दिया सोहराब पठान 9802570029
काठमाडौं ई. हरेन्द्र चौधरी 9851169401

2. जनमत पार्टीका मोर्चा तथा भातृसंगठनका केन्द्रीय समितिहरूको पुनर्गठन केन्द्रीय कार्यकारिणी समितिले यथाशीघ्र गर्नेछ।

3. प्रतिनिधि सभा निर्वाचन क्षेत्रका लागि केन्द्रीय पर्यवेक्षक तपसिल बमोजिम तोकिएको छ’। केन्द्रीय पर्यवेक्षक नतोकेका निर्वाचन क्षेत्रहरूमा जिल्ला इन्चार्जहरू स्वयंले सो कार्यभार सम्पादन गर्नेछन् वा उपयुक्त पर्यवेक्षकको लागि सिफारिश गर्नेछन्।

क्र.सं. जिल्ला निर्वाचन क्षेत्र पर्यवेक्षकको नाम
झापा 1
झापा 2
झापा 3
झापा 4
झापा 5
मोरंग 1
मोरंग 2
मोरंग 3
मोरंग 4
१० मोरंग 5
११ मोरंग 6
१२ सुन्सरी 1 x
१३ सुन्सरी 2 आशा मेहता
१४ सुन्सरी 3 हरेराम मण्डल
१५ सुन्सरी 4 योगानन्द साह
१६ सप्तरी 1 शिवनन्दन मेहता
१७ सप्तरी 2 ऋषिकेश ठाकुर
१८ सप्तरी 3 जयप्रकाश मण्डल
१९ सप्तरी 4 थानेश्वर साह/विद्यानारायण यादव
२० सिरहा 1 उमेश रजक
२१ सिरहा 2 संजय यादव
२२ सिरहा 3 रंजित यादव
२३ सिरहा 4 निर्मल मण्डल/जागेश्वर साह तेली
२४ धनुषा 1 वि.पी. साह
२५ धनुषा 2 नवीन पण्डित
२६ धनुषा 3 संतोष कुमार साह
२७ धनुषा 4 रामप्रताप मण्डल
२८ महोत्तरी 1 जीवन त्यागी
२९ महोत्तरी 2 नरेन्द्र यादव
३० महोत्तरी 3 वीरेन्द्र मण्डल/कौशलेन्द्र गिरी
३१ महोत्तरी 4 रामजीवन साह
३२ सर्लाही 1 सुवोध कुमार मण्डल
३३ सर्लाही 2 मनोहरी देवी बैठा
३४ सर्लाही 3 विवेक शर्मा
३५ सर्लाही 4 संजय कुमार सिंह
३६ रौतहट 1 विकास यादव
३७ रौतहट 2 रामेश झा
३८ रौतहट 3 कृष्ण साह
३९ रौतहट 4 रामविश्वास पासवान
४० बारा 1 रामबाबु पटेल
४१ बारा 2 सुनिल यादव
४२ बारा 3 x
४३ बारा 4 सुरेश प्रसाद साह
४४ पर्सा 1 x
४५ पर्सा 2 मुन्ना चौधरी
४६ पर्सा 3 इन्दल राठौड़
४७ पर्सा 4 x
४८ नवलपरासी 1 शत्रुघन यादव
४९ नवलपरासी 2 बालगोविन्द चौधरी
५० रुपन्देही 1 शिवचरण केवट
५१ रुपन्देही 2 राजेन्द्र थारू
५२ रुपन्देही 3 बद्री मौर्य
५३ रुपन्देही 4 रामकेश गुप्ता
५४ रुपन्देही 5 रामदेव यादव
५५ कपिलवस्तु 1 जितेन्द्र चौधरी
५६ कपिलवस्तु 2 रियाज अहमद
५७ कपिलवस्तु 3 मनोज कुमार ओझा
५८ बाँके 1 विष्णु तमोली
५९ बाँके 2 मो. हुस्सेन शाह
६० बाँके 3 वन्दना कुमारी वर्मा
६१ बर्दिया 1 हरे कृष्ण पाठक
६२ बर्दिया 2 x

 

4. जिल्ला इन्चार्ज र निर्वाचन क्षेत्रमा खटाइएका केन्द्रीय पर्यवेक्षकहरूले पूर्णकालीन् रूपमा (‘फुलटाइमर’ भएर) समय दिनु पर्नेछ र केन्द्रीय सचिवालयबाट प्राप्त निर्णयहरूलाई स्थानीय समितिहरूसँग समन्वय गरेर कार्यान्वयन गर्नु पर्नेछ। जिल्ला इन्चार्ज र पर्यवेक्षकहरू निष्क्रिय देखिएमा केन्द्रीय कार्यकारिणी समितिले जुनसुकै बेला पनि उनीहरूलाई परिवर्तन गर्न सक्नेछ। जिल्ला इन्चार्ज र पर्यवेक्षकहरूले दैनिक रूपमा केन्द्रीय सचिवालयसँग सम्पर्कमा बस्नु पर्नेछ र आवश्यक कागजात आदानप्रदान गर्नु पर्नेछ।

5. पार्टी प्रवेश कार्यक्रमहरू तथा श्रव्यदृश्य सहितका जनचेतना (डकूमेन्टरी/विडियो देखाउने) कार्यक्रमहरू अविलम्ब गाउँगाउँमा संचालन गर्नका लागि सम्पूर्ण नेता-कार्यकर्ताहरूमा अनुरोध गर्दछौं।

 

…………………………………..

डा. सी. के. राउत

अध्यक्ष, जनमत पार्टी

बूथ बूथ मजबूत अभियानको पर्यवेक्षक

मजबूत अभियान / बूथ बूथ मजबूत अभियानमा पर्यवेक्षकको काम, कर्तव्य र अधिकार: डाउनलोड

majboot20781215nirdeshika
जिल्ला पालिका कूल वडा पालिका प्रमुख (पार्टीको) पर्यवेक्षक पर्यवेक्षक सम्पर्क
1:झापा 1-1:अर्जुनधारा नगरपालिका 11
1:झापा 1-2:कचनकवल गाउँपालिका 7 देवु कुमार चैाधरी बाधा सिंह, टेक बहादुर राजवंशी 9815905477, 9862545726
1:झापा 1-3:कन्काई नगरपालिका 9 ताला मुर्मु
1:झापा 1-4:कमल गाउँपालिका 7 वसान हेमरम
1:झापा 1-5:गौरादह नगरपालिका 9 निर बहादुर ताजपुरिया रेणु वैठा, नारायण राजवंशी, दुनिलाल राजवंशी 9814935451, 9827301369, 9806028558
1:झापा 1-6:गौरीगंज गाउँपालिका 6 दशरथ मुखिया बिजय कुमार ताजपुरिया 9840754869
1:झापा 1-7:झापा गाउँपालिका 7 देवान टुडु भोटलाल राजवंशी 9823403089
1:झापा 1-8:दमक नगरपालिका 10 राज कुमार साह
1:झापा 1-9:बाह्रदशी गाउँपालिका 7 बिजय राजवंसी आसिनलाल राजवंशी, बिजय कुमार राजवंशी 9816010339
1:झापा 1-10:बुद्धशान्ति गाउँपालिका 7
1:झापा 1-11:भद्रपुर नगरपालिका 10 बिजय कुमार राजवंशी
1:झापा 1-12:मेची नगर नगरपालिका 15 रेणु देवी वैठा लेखराम राजवंशी 9814980871
1:झापा 1-13:विर्तामोड नगरपालिका 10
1:झापा 1-14:शिवसताक्षि नगरपालिका 11 गोन्दा ताजपुरिया गोन्धा ताजपुरिया 9807997637
1:झापा 1-15:हल्दीवारी गाउँपालिका 5
2:मोरङ 2-1:उर्लावारी नगरपालिका 9
2:मोरङ 2-2:कटहरी गाउँपालिका 7 बौहरा सरदार सत्यनारायण साह 9812327437
2:मोरङ 2-3:कानेपोखरी गाउँपालिका 7 प्रमोद साह 9819320382
2:मोरङ 2-4:केरावारी गाउँपालिका 10 रमेश दास 9842021334
2:मोरङ 2-5:ग्रामथान गाउँपालिका 7 टेक नारायण सरदार थारु पंचनारायण चौधरी 9819399216
2:मोरङ 2-6:जहदा गाउँपालिका 7 धिरेन्द्र कुमार यादव 9807073567
2:मोरङ 2-7:धनपालथान गाउँपालिका 7 सत्य नारायण सिंह सोनेलाल किस्कु 9827388920
2:मोरङ 2-8:पथरी शनिश्चरे नगरपालिका 10 सुनिता सरदार 9842088172
2:मोरङ 2-9:बुढीगंगा गाउँपालिका 7 बिक्रम खवास पतालु खवास 9803001703
2:मोरङ 2-10:बेलवारी नगरपालिका 11 लालबाहदुर खवास लक्ष्मीनारायण गच्छेदार 9817320172
2:मोरङ 2-11:मिक्लाजुङ गाउँपालिका 9
2:मोरङ 2-12:रंगेली नगरपालिका 9 धर्मेन्द्र महतो बलराम मण्डल 9807031730
2:मोरङ 2-13:रतुवामाई नगरपालिका 10 लखन हेमरम लक्ष्मी शर्मा 9863339581
2:मोरङ 2-14:लेटाङ नगरपालिका 9 प्रमेश्वर मुर्मु 9816379261
2:मोरङ 2-15:विराटनगर महानगरपालिका 19 अरुण कुमार मण्डल अरूण मंडल, सुर्यदेव यादव 9824000423
2:मोरङ 2-16:सुनवर्षी नगरपालिका 9 शिवकुमार शाह माधव साह 9810415140
2:मोरङ 2-17:सुन्दरहरैंचा नगरपालिका 12 बुद्धि माझी 9814390348
3:सुनसरी 3-1:ईटहरी उपमहानगरपालिका 20 जोशी मल्लिक
3:सुनसरी 3-2:ईनरुवा नगरपालिका 10 संजिव चैाधरी रुबी कुमारी मेहता, रामजी साह 9819355483, 9817796909
3:सुनसरी 3-3:कोशी गाउँपालिका 8 दुर्गा नन्द यादव पप्पु भगत, तेजनारायण लहोटिया 9808353788
3:सुनसरी 3-4:गढी गाउँपालिका 6 गजेन्द्र प्रसाद मेहता सिताराम पंडित 9804041424
3:सुनसरी 3-5:दुहवी नगरपालिका 12 विरेन्द्र दास
3:सुनसरी 3-6:देवानगन्ज गाउँपालिका 7 भवानी मेहता 9807925313
3:सुनसरी 3-7:धरान उपमहानगरपालिका 20 मो. हसिन मिया
3:सुनसरी 3-8:बराह नगरपालिका 11 राजन पंडित
3:सुनसरी 3-9:बर्जु गाउँपालिका 6 राम बिलाश यादव आरती देवी शर्मा 9807017962
3:सुनसरी 3-10:भोक्राहा गाउँपालिका 8 मनोज कुमार साह ई. दीपक कुमार साह
3:सुनसरी 3-11:रामधुनी नगरपालिका 9 विन्दु चाैधरी अवधेश गुप्ता, चन्द्रदेव मेहता 9829379867, 9804318454
3:सुनसरी 3-12:हरिनगरा गाउँपालिका 7 कौशिला यादव, सुरेन्द्र यादव, आशा मेहता 9816374022
4:सप्तरी 4-1:अग्नीसाइर कृष्णासवरन गाउँपालिका 6 ललित कुमार यादव संजय यादव 9811719441
4:सप्तरी 4-2:कञ्चनरुप नगरपालिका 12 अनिल पंजियार शिबनन्दन मेहता, मुकेश मैरता 9825728771, 9805943624
4:सप्तरी 4-3:खडक नगरपालिका 11 पिंकी भगत 9807742374
4:सप्तरी 4-4:छिन्नमस्ता गाउँपालिका 7 ऋषिकेश ठाकुर ऋषिकेश ठाकुर 9816722196
4:सप्तरी 4-5:डाक्नेश्वरी नगरपालिका 10 जय प्रकाश मण्डल ई.शम्भु साह 9823044175
4:सप्तरी 4-6:तिरहुत गाउँपालिका 5 सरोज कुमार यादव ई.सुरेन्द्र नारायण यादव 9807054141
4:सप्तरी 4-7:तिलाठी कोईलाडी गाउँपालिका 8 सुशिल कुमार मण्डल सुशिल कुमार मण्डल
4:सप्तरी 4-8:वलान-विहुल गाउँपालिका 6 राम कुमार यादव घुरन कापैर 9824776987
4:सप्तरी 4-9:विष्णुपुर गाउँपालिका 7 राजेन्द्र प्रसाद साह सुरेन्द्र शर्मा 9808028028
4:सप्तरी 4-10:बेल्ही चपेना गाउँपालिका 6 मलाकार -शम्भु नारायण यादव अशोक कुमार साह, प्रभु नारायण ठाकुर 9814737350
4:सप्तरी 4-11:बोदे बरसाइन नगरपालिका 10 महेन्द्र प्रसाद साह 9807089506
4:सप्तरी 4-12:महादेवा गाउँपालिका 6 कुन्दन कुमार राउत पन्चनन्दन माझी 9807725706
4:सप्तरी 4-13:राजविराज नगरपालिका 16 सुजित कुमार मण्डल सुजित मंडल
4:सप्तरी 4-14:रुपनी गाउँपालिका 6 प्रमोद कुमार माझी बबिता राउत
4:सप्तरी 4-15:शम्भुनाथ नगरपालिका 12 संजिव कुमार साह मदनेश चौधरी
4:सप्तरी 4-16:सप्तकोशी नगरपालिका 11 संतोष कुमार साह प्रियंका सन्त 9811771792
4:सप्तरी 4-17:सुरुङ्गा नगरपालिका 11 संजय कुमार साह सुरेश साह 9805991739
4:सप्तरी 4-18:हनुमाननगर कङ्कालिनी नगरपालिका 14 निर्मल कापैर यादव शुशिला यादव 9807762853
5:सिराहा 5-1:अर्नमा गाउँपालिका 5 धनश्याम यादव धिरेन्द्र कुमार यादव 9813233878
5:सिराहा 5-2:औरही गाउँपालिका 5 राम भूवन यादव दिपेन्द्र कुमार यादव 9807769683
5:सिराहा 5-3:कर्जन्हा नगरपालिका 11 राजदेव महासेठ राम स्नेही ठाकुर 9815852981
5:सिराहा 5-4:कल्याणपुर नगरपालिका 12 रविन्द्र कुमार ठाकुर रंजित कुमार साह 9814703825
5:सिराहा 5-5:गोलबजार नगरपालिका 13 रामप्रवेश महतो लक्ष्मण कुमार दास 9807770990
5:सिराहा 5-6:धनगढीमाई नगरपालिका 14 राम भरोस महतो सुरेन्द्र कुमार यादव 9804733553
5:सिराहा 5-7:नरहा गाउँपालिका 5 नागेन्द्र कुमार यादव रंजित कुमार यादव 9807703829
5:सिराहा 5-8:नवराजपुर गाउँपालिका 5 राम शंकर यादव कपलेश्वर यादव 9813053718
5:सिराहा 5-9:बरियारपट्टी गाउँपालिका 5 राजकुमार यादव डा. दिनेश प्रसाद यादव 9804830358
5:सिराहा 5-10:भगवानपुर गाउँपालिका 5 सहदेव यादव उमेश कुमार रजक 9804735273
5:सिराहा 5-11:मिर्चैया नगरपालिका 12 पटवारी ठाकुर निर्मल मण्डल 9807706080
5:सिराहा 5-12:लक्ष्मीपुर पतारी गाउँपालिका 6 हिरालाल यादव रामपुकार मोची 9823466081
5:सिराहा 5-13:लहान नगरपालिका 24 सुभाष चन्द्र चौधरी खुश्वु जयसवाल 9802319297
5:सिराहा 5-14:विष्णुपुर गाउँपालिका 5 रामचन्द्र यादव रामचन्द्र यादव 9817701112
5:सिराहा 5-15:सखुवानान्कारकट्टी गाउँपालिका 5 अधिक लाल यादव दुर्योधन यादव 9824739673
5:सिराहा 5-16:सिराहा नगरपालिका 22 श्याम कुमार यादव रवि नन्द किशोर 9811754945
5:सिराहा 5-17:सुखीपुर नगरपालिका 10 राम कुमार यादव रमेश यादव 9827674066
6:धनुषा 6-1:औरही गाउँपालिका 6 संतोष साह किलेश मण्डल 9804764663
6:धनुषा 6-2:कमला नगरपालिका 9 मनोज कुमार बनरैत रेखा मण्डल 9817812398
6:धनुषा 6-3:क्षिरेश्वरनाथ नगरपालिका 10 गुलजारी लाल सिंह गुल्जारी सिंह 9804891931
6:धनुषा 6-4:गणेशमान चारनाथ नगरपालिका 11 राम भरोस यादव विपि साह 9817835988
6:धनुषा 6-5:जनकनन्दिनी गाउँपालिका 6 दिनेश साह नविन पंडित 9812110737
6:धनुषा 6-6:जनकपुर उपमहानगरपालिका 25 संजय साह 9817825494
6:धनुषा 6-7:धनुषाधाम नगरपालिका 9 संतोष कुमार साह
6:धनुषा 6-8:धनौजी गाउँपालिका 5 जासिम खान बिजय कुमार साह 9804818140
6:धनुषा 6-9:नगराइन नगरपालिका 9 धनश्याम मण्डल रधुविर दास 9808032369
6:धनुषा 6-10:बटेश्वर गाउँपालिका 5
6:धनुषा 6-11:मिथिला नगरपालिका 11 सरोज कुमार सिंह ओम बिक्रम कुशवाहा 9808958552
6:धनुषा 6-12:मिथिला बिहारी नगरपालिका 10 अजय पंडित इन्द्रजित यादव 9804818957
6:धनुषा 6-13:मुखियापट्टी मुसहरमिया गाउँपालिका 6 सुभाष कुमार महतो
6:धनुषा 6-14:लक्ष्मीनिया गाउँपालिका 7 डा. जितेन्द्र यादव नन्दकिशोर साह 9800813753
6:धनुषा 6-15:विदेह नगरपालिका 9 अमर कुमार मण्डल  संतोष कुमार ठाकुर, उपेन्द्र रोहिता 9819830153
6:धनुषा 6-16:शहीदनगर नगरपालिका 9 रतन सागर यादव विजय यादव 9807803875
6:धनुषा 6-17:सबैला नगरपालिका 13 संजय प्रधान अनिता साह 9817660366
6:धनुषा 6-18:हंसपुर नगरपालिका 9 राम नारायाण मण्डल धनविर ठाकुर 9827631064
7:महोत्तरी 7-1:एकडारा गाउँपालिका 6 सिंहेश्वर मण्डल चन्दन सिंह 9857072540
7:महोत्तरी 7-2:औरही नगरपालिका 9 होरिल प्रसाद यादव
7:महोत्तरी 7-3:गौशाला नगरपालिका 12 जोगिन्द्र साह सुरी बिरेन्द्र महतो 9819803383
7:महोत्तरी 7-4:जलेश्वर नगरपालिका 12 सुरेश ठाकुर चन्दन सिंह 9857072540
7:महोत्तरी 7-5:पिपरा गाउँपालिका 7 किसोरी प्रसाद ठाकुर अंजनी मण्डल
7:महोत्तरी 7-6:बर्दिबास नगरपालिका 14 मकसुधन महतो 9819852390
7:महोत्तरी 7-7:बलवा नगरपालिका 11 संजय कुमार साह संजय कुमार यादव 9804812092
7:महोत्तरी 7-8:भँगाहा नगरपालिका 9 दिनेश साह
7:महोत्तरी 7-9:मटिहानी नगरपालिका 9 नरेश नायक
7:महोत्तरी 7-10:मनरा शिसवा नगरपालिका 10 सत्रोधन सहनी कौशलेन्द्र गिरी 9817681582
7:महोत्तरी 7-11:महोत्तरी गाउँपालिका 6 समिर कुमार झा कोमल यादव
7:महोत्तरी 7-12:रामगोपालपुर नगरपालिका 9 राजेश कुमार मण्डल वीरेन्द्र मण्डल
7:महोत्तरी 7-13:लोहरपट्टी नगरपालिका 9 रामउथान यादव राम हृदय कापडी 9807823960
7:महोत्तरी 7-14:साम्सी गाउँपालिका 7 दिनेश राय यादव
7:महोत्तरी 7-15:सोनमा गाउँपालिका 8 विज कुमार यादव रिता झा 9827609013
8:सर्लाही 8-1:ईश्वरपुर नगरपालिका 15 ईनरजित साह संजित महतो, उमेश साह 9803961834, 9812167284
8:सर्लाही 8-2:कविलासी नगरपालिका 10 सुबोध कुमार मण्डल सुवोध मण्डल, योग नारायण साह 9823345551, 9812050662
8:सर्लाही 8-3:कौडेना गाउँपालिका 7 मधुरेन्द्र कुमार राउत  मधुरेन्द्र पटेल 9807604215
8:सर्लाही 8-4:गोडैटा नगरपालिका 12 कैसलिया देवी राउत नरेश प्रसाद कुशवाहा, आन्द बरदन सिंह 9844264582, 9866273993
8:सर्लाही 8-5:चक्रघट्टा गाउँपालिका 9 बिरेन्द्र साह कृष्णन्दन पंडित, कमलेश गिरी 9815833547, 9810179697
8:सर्लाही 8-6:चन्द्रनगर गाउँपालिका 7 किशोर महतो रामअधिन पंडित, गोबिन्दा पासमान 9801882152, 9823785910
8:सर्लाही 8-7:धनकौल गाउँपालिका 7 लाल बाबु माहतो मुरलीधर झा, राज नन्दन महतो 9807122853, 9809657476
8:सर्लाही 8-8:पर्सा गाउँपालिका 6 महेन्द्र मण्डल जवाहर यादव, अरविन्द कुमार यादव 9804842370, 9817637271
8:सर्लाही 8-9:बरहथवा नगरपालिका 18 त्रिभुवन कुमार सिंह मकेश्वर झा, मुकेश साह 9812141158, 9815812685
8:सर्लाही 8-10:बलरा नगरपालिका 11 जितेन्द्र प्रसाद कुशवाहा संजय सिंह 9841320203
8:सर्लाही 8-11:बसबरिया गाउँपालिका 6 राम बाबु राय विजय राय, दिपेश यादव 9814836420, 9807649493
8:सर्लाही 8-12:बागमती नगरपालिका 12 मिसन सहनी
8:सर्लाही 8-13:ब्रह्मपुरी गाउँपालिका 7 गोबिन्द राय यादव मनोहरी वैठा 9825840080
8:सर्लाही 8-14:मलंगवा नगरपालिका 12 राजेश राय यादव, 9865521209
8:सर्लाही 8-15:रामनगर गाउँपालिका 7 राम चन्द्र साह रबिन्द्र साह, सुनिल झा 9808456790, 9809629865
8:सर्लाही 8-16:लालबन्दी नगरपालिका 17
8:सर्लाही 8-17:विष्णु गाउँपालिका 8 रामबाबु सिंह रामबाबु सिंह 9845919129
8:सर्लाही 8-18:हरिपुर नगरपालिका 9 राजेन्द्र राय
8:सर्लाही 8-19:हरिपुर्वा नगरपालिका 9 दिनेश राय रामबाबु साह, राकेश यादव 9809676565
8:सर्लाही 8-20:हरिवन नगरपालिका 11 रामेश्वर प्रसाद चाैधरी
9:रौतहट 9-1:ईशनाथ नगरपालिका 9 राम उदय साह
9:रौतहट 9-2:कटहरिया नगरपालिका 9 रामाधार पासवान
9:रौतहट 9-3:गढीमाई नगरपालिका 9 ननिपत साह
9:रौतहट 9-4:गरुडा नगरपालिका 9 वृज किशोर पटेल रामेश्वर यादव
9:रौतहट 9-5:गुजरा नगरपालिका 9 राम विश्वास पासवान
9:रौतहट 9-6:गौर नगरपालिका 9 अछेलाल महतो संतोष यादव
9:रौतहट 9-7:चन्द्रपुर नगरपालिका 10 उमेश साह
9:रौतहट 9-8:दुर्गा भगवती गाउँपालिका 5 आनन्द जयसवाल रागिणी पांडे
9:रौतहट 9-9:देवाही गोनाही नगरपालिका 9 रामप्रवेश पटेल
9:रौतहट 9-10:परोहा नगरपालिका 9
9:रौतहट 9-11:फतुवा बिजयपुर नगरपालिका 11 ई. कृष्ण कुमार साह
9:रौतहट 9-12:वृन्दावन नगरपालिका 9 गुलसहन देवान
9:रौतहट 9-13:बौधीमाई नगरपालिका 9 विजय पटेल सुवन्त कुशवाहा
9:रौतहट 9-14:माधव नारायण नगरपालिका 9 जगरनाथ साह
9:रौतहट 9-15:मौलापुर नगरपालिका 9 जोखन प्रसाद जयसवाल
9:रौतहट 9-16:यमुनामाई गाउँपालिका 5 राजिप यादव नवीन श्रीवास्तव
9:रौतहट 9-17:राजदेवी नगरपालिका 9 प्रभु राय यादव विकास यादव, अशोक कुमार सिंह
9:रौतहट 9-18:राजपुर नगरपालिका 9 समिरुल लक
10:बारा 10-1:आदर्श कोटवाल गाउँपालिका 8 उमाशकर प्रसाद यादव बिजय गुप्ता 9804225964
10:बारा 10-2:करैयामाई गाउँपालिका 8 अशोक केशरी अशोक केशरी
10:बारा 10-3:कलैया उपमहानगरपालिका 27 प्रदीप प्रसाद साह रामबाबु साह 9821187378
10:बारा 10-4:कोल्हवी नगरपालिका 11 अजय चाैधरी
10:बारा 10-5:जीतपुरसिमरा उपमहानगरपालिका 24 भोला चैारसिया सुरेश साह, विर बहादुर कुशवाहा
10:बारा 10-6:देवताल गाउँपालिका 7 हरिशकर प्रसाद यादव सुनिल कुमार यादव, हरिशंकर यादव
10:बारा 10-7:निजगढ नगरपालिका 13 देकेयालाल जुवँर थारु देकेयालाल चौधरी
10:बारा 10-8:पचरौता नगरपालिका 9 दिपेश यादव राजु पटेल, सुरेश यादव 9845414490
10:बारा 10-9:परवानीपुर गाउँपालिका 5 पृथ्वी नारायण यादव पृथ्वी नारायण यादव
10:बारा 10-10:प्रसौनी गाउँपालिक 7 बादल अंसारी राजु साह , रोशन खातुन 9804290100
10:बारा 10-11:फेटा गाउँपालिका 7 प्रेम कुमार साह ओमप्रकाश साह
10:बारा 10-12:बारागढी गाउँपालिका 6 रामबाबु साह रामबाबु साह
10:बारा 10-13:महागढीमाई नगरपालिका 11 सियाराम जैसवाल 9829206731
10:बारा 10-14:विश्रामपुर गाउँपालिका 5 शम्भु पंडित रामनारायण साह, अब्दुल हाकिम
10:बारा 10-15:सिम्रौनगढ नगरपालिका 11 राम नाथ ठाकुर लक्ष्मीकान्त गुप्ता 9802305000
10:बारा 10-16:सुवर्ण गाउँपालिका 8 रबिन्द्र मिश्र बिनोद यादव 9824263059
11:पर्सा 11-1:कालिकामाई गाउँपालिका 5
11:पर्सा 11-2:छिपहरमाई गाउँपालिका 5 कौशल यादव 9817200466
11:पर्सा 11-3:जगरनाथपुर गाउँपालिका 6 सुजित राैनियार चंन्दन चौहान 9823394243
11:पर्सा 11-4:जिराभवानी गाउँपालिका 5 राम प्रसाद राम संतोष पासमान 9829230257
11:पर्सा 11-5:ठोरी गाउँपालिका 5
11:पर्सा 11-6:धोबीनी गाउँपालिका 5 अमिरका राउत कुर्मी 9816292877
11:पर्सा 11-7:पकाहा मैनपुर गाउँपालिका 5 महेन्द्र प्रसाद कोईरी रामजी प्रसाद चौरसिया 9807231560
11:पर्सा 11-8:पटेर्वा सुगौली गाउँपालिका 5 अमरनाथ सिंह अमरनाथ सिंह
11:पर्सा 11-9:पर्सागढी नगरपालिका 9 राजेश चौरसिया – तसर्थ समिति राजेश चौरसिया, अलिअख्तर मिया 9825247833, 9803838364
11:पर्सा 11-10:पोखरिया नगरपालिका 10 दिलसहन अंसारी अवधेश पटेल 9805438361
11:पर्सा 11-11:बहुदरमाई नगरपालिका 9 चंचल साह तुरहा चंचल साह तुरहा 9804108058
11:पर्सा 11-12:बिन्दबासिनी गाउँपालिका 5 अनिता रौनियार, देवनाथ ठाकुर 9821811942, 9817242977
11:पर्सा 11-13:बिरगंज महानगरपालिका 32 संजय कुमार मिश्रा, नजमा खातुन 9807559170
11:पर्सा 11-14:सखुवा प्रसौनी गाउँपालिका 6 राजु राज गिरी विजय कुमार यादव 9811219885
12:चितवन 12-1:इच्छाकामना गाउँपालिका 7
12:चितवन 12-2:कालिका नगरपालिका 11
12:चितवन 12-3:खैरहनी नगरपालिका 13 बिरेन्द्र प्रसाद यादव
12:चितवन 12-4:भरतपुर महानगरपालिका 29 ततलु मरण्डी
12:चितवन 12-5:माडी नगरपालिका 9 दिपक सहनी मलाह
12:चितवन 12-6:रत्ननगर नगरपालिका 16 श्यामबाबु प्रसाद कलवार
12:चितवन 12-7:राप्ती नगरपालिका 13
13:नवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पश्चिम) 13-1:पाल्हीनन्दन गाउँपालिका 6 जमिर मंसुरी अखिलेश त्रिपाठी 9803439624
13:नवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पश्चिम) 13-2:प्रतापपुर गाउँपालिका 9 अशोक चौधरी 9824422101
13:नवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पश्चिम) 13-3:बर्दघाट नगरपालिका 16
13:नवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पश्चिम) 13-4:रामग्राम नगरपालिका 18 बालगोबिन्द चौधरी 9856032118
13:नवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पश्चिम) 13-5:सरावल गाउँपालिका 7 कृष्ण कान्त चाैधरी शारदा कुमारी चौधरी 9817500884
13:नवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पश्चिम) 13-6:सुनवल नगरपालिका 13
13:नवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पश्चिम) 13-7:सुस्ता गाउँपालिका 5 शत्रुधन यादव जमिर अलि 9840912426
14:रुपन्देही 14-1:ओमसतिया गाउँपालिका 6 अम्पर सिंह चौधरी शम्भु प्रसाद यादव 9804421533
14:रुपन्देही 14-2:कंचन गाउँपालिका 5 मोहम्द उमर दर्जी 9811933456
14:रुपन्देही 14-3:कोटहीमाई गाउँपालिका 7 सुवाष यादव संतोष यादव
14:रुपन्देही 14-4:गैडहवा गाउँपालिका 9 राधेश्याम केवट रामदेव यादव
14:रुपन्देही 14-5:तिलोत्तमा नगरपालिका 17 दमोदर चैाधरी निलु चौधरी 9812943380
14:रुपन्देही 14-6:देवदह नगरपालिका 12 चरिचन्द्र चैाधरी बिजय यादव 9807499034
14:रुपन्देही 14-7:बुटवल उपमहानगरपालिका 19 भोपेन्द्र यादव 9804413626
14:रुपन्देही 14-8:मर्चवारी गाउँपालिका 7 मुरलीधर चौधरी भोपेन्द्र यादव 9804413626
14:रुपन्देही 14-9:मायादेवी गाउँपालिका 8 साकिर अली विन्णु प्रसाद लोध
14:रुपन्देही 14-10:रोहिणी गाउँपालिका 7 विष्णु प्रसाद चौधरी बिष्णु प्रसाद चौधरी
14:रुपन्देही 14-11:लुम्बिनी सांस्कृतिक नगरपालिका 13 गोविन्द धवल रामकेश गुप्ता 9816497019
14:रुपन्देही 14-12:शुद्धोधन गाउँपालिका 7 राधेश्याम केवट
14:रुपन्देही 14-13:सम्मरीमाई गाउँपालिका 7 काशीराम यादव चन्द्रशेखर सोनार 9824468839
14:रुपन्देही 14-14:सिद्धार्थनगर नगरपालिका 13 नगेन्द्र माैर्य बद्री मौर्य 9821432994
14:रुपन्देही 14-15:सियारी गाउँपालिका 7
14:रुपन्देही 14-16:सैनामैना नगरपालिका 11 विकास प्रसाद लोध 9807580125
15:कपिलवस्तु 15-1:कपिलवस्तु नगरपालिका 12 रियाज अहम्द मुसलमान 9826488786
15:कपिलवस्तु 15-2:कृष्णनगर नगरपालिका 12 बिनोद कुमार ओझा मनोज कुमार ओझा 9857014888
15:कपिलवस्तु 15-3:बाणगंगा नगरपालिका 11 अरूण विश्वकर्मा
15:कपिलवस्तु 15-4:बुद्धभूमी नगरपालिका 10 ओम प्रकाश चौधरी 9815484088
15:कपिलवस्तु 15-5:महाराजगंज नगरपालिका 11 राज बहादुर कुर्मी योगेन्द्र चौधरी 9817441441
15:कपिलवस्तु 15-6:मायादेवी गाउँपालिका 8 विश्वनाथ धोवी मनोज कुमार यादव 9807518844
15:कपिलवस्तु 15-7:यसोधरा गाउँपालिका 8 मनिष देव मिश्रा 9847521541
15:कपिलवस्तु 15-8:विजयनगर गाउँपालिका 7 रामलाल यादव 9807461243
15:कपिलवस्तु 15-9:शिवराज नगरपालिका 11 राम पाल यादव मो. हनिफ धुनिया 9804451218
15:कपिलवस्तु 15-10:शुद्धोधन गाउँपालिका 6 साकिर अली सीताराम पटेल
16:दाङ 16-1:गढवा गाउँपालिका 8 अशोक यादव गया प्रसाद यादव, महावीर यादव
16:दाङ 16-2:घोराही उपमहानगरपालिका 19
16:दाङ 16-3:तुल्सिपुर उपमहानगरपालिका 19
16:दाङ 16-4:दंगीशरण गाउँपालिका 7
16:दाङ 16-5:बंगलाचुली गाउँपालिका 8
16:दाङ 16-6:बबई गाउँपालिका 7
16:दाङ 16-7:राजपुर गाउँपालिका 7 राम बहादुर यादव राधिका यादव
16:दाङ 16-8:राप्ती गाउँपालिका 9
16:दाङ 16-9:लमही नगरपालिका 9
16:दाङ 16-10:शान्तिनगर गाउँपालिका 7
17:बाँके 17-1:कोहलपुर नगरपालिका 15 महेश चैाधरी विष्णु तमोली
17:बाँके 17-2:खजुरा गाउँपालिका 8 गंगाराम कैद, राजित राम वर्मा, साकिर खान 9815589408, 9812507451
17:बाँके 17-3:जानकी गाउँपालिका 6 राजित राम वर्मा विष्णु यादव
17:बाँके 17-4:डुडुवा गाउँपालिका 6 अब्दुल बाहिद शेष अच्छे सोनकर
17:बाँके 17-5:नरैनापुर गाउँपालिका 6 ईरफान शेख
17:बाँके 17-6:नेपालगंज उपमहानगरपालिका 23 प्रह्लाद यादव
17:बाँके 17-7:बैजनाथ गाउँपालिका 8 राम किशन चौधरी राम किशुन चौधरी, ईरफान शेख 9814536250, 9812410286
17:बाँके 17-8:राप्ती सोनारी गाउँपालिका 9 मुस्ताक अलि शेष
18:बर्दिया 18-1:गुलरिया नगरपालिका 12
18:बर्दिया 18-2:गेरुवा गाउँपालिका 6 हिरा लाल थारु
18:बर्दिया 18-3:ठाकुरबाबा नगरपालिका 9
18:बर्दिया 18-4:बढैयाताल गाउँपालिका 9 लक्ष्मीराम सोनाश्वार
18:बर्दिया 18-5:बारबर्दिया नगरपालिका 9 राम किसुन थारु
18:बर्दिया 18-6:बासगढी नगरपालिका 11 राधेश्याम थारु
18:बर्दिया 18-7:मधुवन नगरपालिका 9
18:बर्दिया 18-8:राजापुर नगरपालिका 10 खुसीराम थारु
19:कैलाली 19-1:कैलारी गाउँपालिका 9
19:कैलाली 19-2:गोदावरी नगरपालिका 12
19:कैलाली 19-3:गौरीगंगा नगरपालिका 11
19:कैलाली 19-4:घोडाघोडी नगरपालिका 12
19:कैलाली 19-5:चुरे गाउँपालिका 6
19:कैलाली 19-6:जानकी गाउँपालिका 9
19:कैलाली 19-7:जोशीपुर गाउँपालिका 7 गणेश डगैारा
19:कैलाली 19-8:टिकापुर नगरपालिका 9 सन्तराम चाैधरी
19:कैलाली 19-9:धनगढी उपमहानगरपालिका 19
19:कैलाली 19-10:बर्दगोरीया गाउँपालिका 6
19:कैलाली 19-11:भजनी नगरपालिका 9
19:कैलाली 19-12:मोहन्याल गाउँपालिका 7
19:कैलाली 19-13:लम्की चुहा नगरपालिका 10
20:कन्चनपुर 20-1:कृष्णपुर नगरपालिका 9 पार्वती डंगोरिया
20:कन्चनपुर 20-2:पुनर्वास नगरपालिका 11
20:कन्चनपुर 20-3:बेलडाडी गाउँपालिका 5
20:कन्चनपुर 20-4:बेलौरी नगरपालिका 6 बिजय राणा
20:कन्चनपुर 20-5:भीमदत्त नगरपालिका 19
20:कन्चनपुर 20-6:माहाकाली नगरपालिका 10
20:कन्चनपुर 20-7:लालझाँडी गाउँपालिका 6 चित्रकला राणा
20:कन्चनपुर 20-8:वेदकोट नगरपालिका 10
20:कन्चनपुर 20-9:सुक्लाफाँटा नगरपालिका 12 जनक राम डंगोर
21:उदयपुर 21-1:उदयपुरगढी गाउँपालिका 8
21:उदयपुर 21-2:कटारी नगरपालिका 14
21:उदयपुर 21-3:चौदण्डीगढी नगरपालिका 10
21:उदयपुर 21-4:ताप्ली गाउँपालिका 5
21:उदयपुर 21-5:त्रियुगा नगरपालिका 16 मुकेश सहनी
21:उदयपुर 21-6:रौतामाई गाउँपालिका 8
21:उदयपुर 21-7:वेलका नगरपालिका 9
21:उदयपुर 21-8:लिम्चुङबुङ गाउँपालिका 5